Czcionka:

A+A-

Kontrast:

W sobotę 21 września odbędzie się „IX Festiwal Nordic Walking”.

W sobotę 21 września  odbędzie się „IX Festiwal Nordic Walking”.

Przed nami niesamowite wydarzenie rekreacyjno-sportowe !!!

W sobotę 21 września odbędzie się Festiwal Nordic Walking. Po raz dziewiąty widzimy się w Sokołowsku przy Leśnym Źródełku.  Od godz. 9.30 rozpoczną się bezpłatne zapisy. Trasa wiedzie leśnymi drogami po Górach Kamiennych, a dystanse są tak zróżnicowane, że każdy może pokonać wybraną przez siebieodległość.

 

Mamy dwa dystanse podczas festiwalu 5 oraz 10 km. Krótszy wiedzie malowniczymi ścieżkami wokół Sokołowska. Zapewniamy, że tę trasę pokonacie  bez problemów i polecamy ją  przede wszystkim seniorom i najmłodszym. 10km to również odległość jaka może pokonać amator. Oprócz samego marszu, który przeprowadzony zostanie przez wykfalifikowanych instruktorów z Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking na terenie OSW Leśnego Źródło odbędzie się festyn rodzinny. Dla najmłodszych przygotowaliśmy wiele wspaniałych konkursów. Nie zabraknie dmuchanców, animatorów czy wspólnych zabaw.

 

Dla nieco starszych zapewniamy bezpłatną grochówkę strażacką, kiełbaskę przy ognisku, a popołudnie spędzicie przy muzyce graną przez dj Kostka. Dmuchany zamek, animatorzy ognisko oraz muzyka zapewni świetny sobotni relaks dla każdego mieszkańca Ziemi Wałbrzyskiej. Udział w wydarzeniu  jest  bezpłatny, nie planujemy  rywalizacji, a każdy kto przekroczy linię mety  otrzyma od nas nagrodę niespodziankę.

 

Warto się zapisać ponieważ każdy uczestnik ma szanse dodatkowo wylosować nagrody, a są to m.in. kije do Nordic Walking, sporo sportowych gadżetów oraz mnóstwo innych ciekawych gadżetów. Zapewniamy rodzinną atmosferę, emocje na szlaku no i zachęcamy wszystkich do zdrowego stylu życia. Organizatorem wydarzenia jest Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu,  a partnerami Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking oraz Sołectwo Sokołowsko.

 

Pod adresem znajdującym się poniżej będziemy informować na bieżąco o trasie, szczegółach zapisach itp. https://www.facebook.com/events/863982720651017/

Data dodania: 2018-07-18 11:02:53
Data edycji: 2019-10-03 18:46:49
Ilość wyświetleń: 231

Nabór na kandydatów na rodziny zastępcze

Chcesz zostać rodzicem zastępczym?
Więcej informacji

Druki do pobrania

Baza druków
Więcej informacji

Wolontariat

Zostań wolontariuszem
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Miłość zaczyna się w domu i rozwija się w domu.

Tu nigdy nie brak sposobności, aby ją okazać.

Matka Teresa z Kalkuty

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej