Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Program Zobacz lepszą przyszłość

Dzieci przebywające w rodzinnej pieczy zastępczej na terenie powiatu wałbrzyskiego wzięły udział w profilaktycznym programie pt.  „Zobacz lepszą przyszłość”.

 

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wałbrzychu zgłosiło do udziału w programie profilaktyki wad wzroku „Zobacz lepszą przyszłość” dzieci przebywające w rodzinach zastępczych na terenie powiatu wałbrzyskiego. Program realizowany jest przez Grupę Essilor oraz fundację Vision for Life. Partnerami programu są: Fundacja Przyjaciółka oraz firmy produkujące szkła okularoweEssilorPolonia Sp. z o.o., JZO S.A., JAI KUDO Polska Sp. z o.o.

 

Celem programu jest wyposażenie w BEZPŁATNE OKULARY (szkła + oprawki) podopiecznych przebywających w opiece zastępczej w Polsce w wieku 5-26 lat.

 

W dniu 24 maja 2019 r. w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie  w Wałbrzychu w przesiewowym badaniu wzroku przeprowadzonym przez realizatorów program wzięło udział piętnaścioro podopiecznych z rodzin zastępczych. Po potwierdzeniu konieczności noszenia okularów u okulisty rodzina zastępcza będzie mogła bezpłatnie zrealizować receptę na okulary (szkła +oprawki) dla dziecka.

Data dodania: 2019-05-15 06:58:02
Data edycji: 2019-05-30 07:10:52
Ilość wyświetleń: 451

Nabór na kandydatów na rodziny zastępcze

Chcesz zostać rodzicem zastępczym?
Więcej informacji

Druki do pobrania

Baza druków
Więcej informacji

Wolontariat

Zostań wolontariuszem
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Miłość zaczyna się w domu i rozwija się w domu.

Tu nigdy nie brak sposobności, aby ją okazać.

Matka Teresa z Kalkuty

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej