Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wałbrzychu zaprasza na Superwizję

Szanowni Państwo!


Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wałbrzychu – Zespół Rodzinnej Pieczy Zastępczej ma przyjemność zaprosić prowadzących rodzinne domy dziecka oraz zawodowe rodziny zastępcze funkcjonujące na terenie powiatu wałbrzyskiego na Superwizję.

 

Superwizja daje możliwość przyjrzenia się pracy własnej oraz poszerzenia perspektyw poprzez wymianę doświadczeń z innymi osobami zajmującymi się tymi samymi zagadnieniami. Dzieląc się swoimi zarówno sukcesami jak i dylematami, wątpliwościami lub trudnymi sytuacjami z codziennego życia zawodowego każdy uczestnik Superwizji będzie mógł otrzymać wsparcie oraz informacje zwrotne, które pozwolą na zwiększenie efektywności i komfortu pracy.

 

Udział w Superwizji przyczyni się również do zmniejszenia ryzyka wypalenia zawodowego i pomoże zadbać o siebie w taki sposób aby praca z podopiecznymi była bardziej skuteczna.

 

Superwizja odbędzie się 20.11.2019 r. (środa) w godz. 10:00 – 15:00 w sali obrad Powiatu Wałbrzyskiego (s. 206, drugie piętro) al. Wyzwolenia 24. Prowadzący - trener drugiego stopnia Pan Jerzy Wójtowicz z Wrocławskiej Pracowni Psychoedukacji i Terapii ,,PLUS” Polskiego Towarzystwa Psychologicznego

Data dodania: 2019-11-04 14:26:20
Data edycji: 2019-11-04 14:26:53
Ilość wyświetleń: 217

Nabór na kandydatów na rodziny zastępcze

Chcesz zostać rodzicem zastępczym?
Więcej informacji

Druki do pobrania

Baza druków
Więcej informacji

Wolontariat

Zostań wolontariuszem
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Miłość zaczyna się w domu i rozwija się w domu.

Tu nigdy nie brak sposobności, aby ją okazać.

Matka Teresa z Kalkuty

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button