Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wałbrzychu przekazało dzisiaj pierwsze 6 laptopów.

 

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wałbrzychu przekazało dzisiaj pierwsze 6 laptopów wraz z niezbędnym oprogramowaniem, które będą służyły dzieciom umieszczonym w Rodzinnym Domu Dziecka w Mieroszowie. Rodzinę wyposażono również w środki ochrony osobistej, tj. maseczki, rękawiczki oraz płyny dezynfekcyjne w ramach działań służących zapobieganiu rozszerzania się koronawirusa COVID-19.

 

Sprzęt komputerowy, środki ochrony i dezynfekcji Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wałbrzychu pozyskało w ramach realizowanego projektu pn. „Wsparcie dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej w okresie epidemii COVID-19” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój lata 2014-2020 – Działanie 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym, PI 9iv: ogólnym, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Dokładamy wszelkich starań aby sprzęt komputerowy dla pozostałych dzieci w pieczy zastępczej trafił jak najszybciej do ich użytkowania. Mając na uwadze możliwy wzrost zachorowań i dalszy rozwój pandemii, a co za tym idzie ponowne wprowadzenie zdalnego trybu nauki, pracownicy tut. Centrum planują do końca tygodnia zaopatrzyć małoletnich w laptopy, a rodziny zastępcze w środki ochrony osobistej.

 

Pandemia koronawirusa zmieniła naszą rzeczywistość. Cieszymy się, że możemy w taki sposób pomóc w poprawie funkcjonowania naszych podopiecznych.

Data dodania: 2020-09-08 11:24:50
Data edycji: 2020-09-08 11:26:10
Ilość wyświetleń: 172

Nabór na kandydatów na rodziny zastępcze

Chcesz zostać rodzicem zastępczym?
Więcej informacji

Druki do pobrania

Baza druków
Więcej informacji

Wolontariat

Zostań wolontariuszem
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Miłość zaczyna się w domu i rozwija się w domu.

Tu nigdy nie brak sposobności, aby ją okazać.

Matka Teresa z Kalkuty

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej